Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Poznachowice Dolne - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Lusina

Lusina(Poznachowice Dolne + 23 km)

1 490 000 zł180 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:664 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący 210m2 położony tuż pod Krakowem w miejscowości Lusina. To idealna propozycja dla osób, które chcą cieszyć się spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Pawlikowice

Pawlikowice(Poznachowice Dolne + 17 km)

560 000 zł233 m² 2 403,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym - Pawlikowice k. Wieliczki | 15 min od Krakowa. Zdjęcia przedstawiają przykładową wizualizację. Lokalizacja: pawlikowice, gm. Wieliczka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Przebieczany

Przebieczany(Poznachowice Dolne + 19 km)

969 000 zł154,06 m² 6 289,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowe domy W zabudowie bliźniaczej z garażami N20 Nieruchomości oferuje nowe domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok.138 m 2 (154 m 2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Głogoczów

Głogoczów(Poznachowice Dolne + 21 km)

509 000 zł52,08 m² 9 773,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:775 m²

Myślenice, głogoczów dom wolnostojący Z tarasem I ogrodem! dostępny od zaraz! Nieruchomość o metrażu 52,08m2 składa się z dwóch pięter, na których znajdują się: dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Bodzanów

Bodzanów(Poznachowice Dolne + 20 km)

749 000 zł149,70 m² 5 003,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bodzanów osiedle domów W zabudowie bliźniaczej N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży d om jednorodzinny z pozwoleniem na użytkowanie, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sułkowice

Sułkowice(Poznachowice Dolne + 24 km)

750 000 zł57 m² 13 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Nowoczesny, funkcjonalny, świetna lokalizacja, niskie koszty utrzymania. Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowany dom jednorodzinny położony w Sułkowicach, na płaskiej działce o powierzchni 10,4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Wrząsowice(Poznachowice Dolne + 21 km)

1 900 000 zł125,65 m² 15 121,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy Odkrywców - Wrząsowice pod Krakowem! Domy Odkrywców to kameralne osiedle klasy premium, położone w Wrząsowicach - tuż za południową granicą Krakowa. To miejsce dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lusina

Lusina(Poznachowice Dolne + 23 km)

2 450 000 zł247 m² 9 919,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Oferta sprzedaży luksusowy dom W lusinie koło krakowa Cena: 2 450 000 zł Lokalizacja Lusina, prestiżowe przedmieścia Krakowa Nieruchomość znajduje się w malowniczej i cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Przebieczany

Przebieczany(Poznachowice Dolne + 19 km)

869 000 zł123,39 m² 7 042,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej na osiedlu nowym osiedlu w Przebieczanach około 3,4 km od granicy Wieliczki. Domy zbudowane wg projektu domy w klematisach 21b. Działki po 4 ary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Lubień

Lubień(Poznachowice Dolne + 15 km)

510 000 zł190 m² 2 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:16 m²

Szukasz miejsca, gdzie cisza, natura i komfort życia spotykają się w jednym punkcie? Poznaj wyjątkową nieruchomość położoną w Krzeczowie na pięknej, widokowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne